175/60 R16 86H Celsius AS2 XL

TOYO

175/60 R16 86H Celsius AS2 XL

175/60 R16 86H Celsius AS2 XL

6,300.00 ден

На лагер

6,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500716 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: