175/60R15 81H N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

175/60R15 81H N’blue HD Plus

175/60R15 81H N’blue HD Plus

3,276.00 ден

На лагер

3,276.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500583 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: