175/60R15 81H WINGUARD SNOW’G WH2

NEXEN
-5%

175/60R15 81H WINGUARD SNOW’G WH2

175/60R15 81H WINGUARD SNOW’G WH2

4,170.50 ден

На лагер

4,170.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503096 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW'G WH2

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: