175/65R14 82H DX390

OUTLET 2018
DAVANTI
-30%

175/65R14 82H DX390

175/65R14 82H DX390

2,093.00 ден

На лагер

2,093.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015143-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: