175/65R14 82H ENERGY SAVER +

MICHELIN
-10%

175/65R14 82H ENERGY SAVER +

175/65R14 82H ENERGY SAVER +

4,545.00 ден

Out of stock

4,545.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 505069 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: