175/65R14 82H INTESA HP

SAVA

175/65R14 82H INTESA HP

175/65R14 82H INTESA HP

2,700.00 ден

На лагер

2,700.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501272 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

SAVA

Шара

INTESA HP

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: