175/65R14 82H Proxes Comfort

TOYO

175/65R14 82H Proxes Comfort

175/65R14 82H Proxes Comfort

3,600.00 ден

На лагер

3,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500061 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: