175/65R14 82T AllSeasonContact

CONTINENTAL
-10%

175/65R14 82T AllSeasonContact

175/65R14 82T AllSeasonContact

4,122.00 ден

На лагер

4,122.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500233 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

AllSeasonContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: