175/65R14 82T DYNAXER HP4

KLEBER
-10%

175/65R14 82T DYNAXER HP4

175/65R14 82T DYNAXER HP4

2,727.00 ден

На лагер

2,727.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019441 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP4

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: