175/65R14 82T KRISALP HP2

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

175/65R14 82T KRISALP HP2

175/65R14 82T KRISALP HP2

2,208.00 ден

На лагер

2,208.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007505-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: