175/65R14 82T N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

175/65R14 82T N’blue HD Plus

175/65R14 82T N’blue HD Plus

2,646.00 ден

На лагер

2,646.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500584 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: