175/65R14 82T QUADRAXER

KLEBER
-5%

175/65R14 82T QUADRAXER

175/65R14 82T QUADRAXER

2,356.00 ден

На лагер

2,356.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016620 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: