175/65R14 82T TOURING TA

TAURUS

175/65R14 82T TOURING TA

175/65R14 82T TOURING TA

2,610.00 ден

На лагер

2,610.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015333 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: