175/65R14 82T TS860

CONTINENTAL
-10%

175/65R14 82T TS860

175/65R14 82T TS860

4,086.00 ден

На лагер

4,086.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010363 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: