175/65R14 82T Weatherproof

NOKIAN
-10%

175/65R14 82T Weatherproof

175/65R14 82T Weatherproof

3,798.00 ден

На лагер

3,798.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022102 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

NOKIAN

Шара

WEATHERPROOF

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: