175/65R14 82T Wetproof

NOKIAN
-10%

175/65R14 82T Wetproof

175/65R14 82T Wetproof

3,249.00 ден

На лагер

3,249.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017096 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: