175/65R14 82T WR Snowproof

OUTLET 2020
NOKIAN
-35%

175/65R14 82T WR Snowproof

175/65R14 82T WR Snowproof

2,541.50 ден

Out of stock

2,541.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017705-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: