175/65R14 86T OB944 XL

TOYO
-10%

175/65R14 86T OB944 XL

175/65R14 86T OB944 XL

3,285.00 ден

На лагер

3,285.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020834 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: