175/65R14C 90/88R CARGO

RIKEN
-10%

175/65R14C 90/88R CARGO

175/65R14C 90/88R CARGO

3,222.00 ден

На лагер

3,222.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014444 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: