175/65R14C 90/88T CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

175/65R14C 90/88T CARGOSPEEDEVO RI

175/65R14C 90/88T CARGOSPEEDEVO RI

3,249.00 ден

На лагер

3,249.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503981 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: