175/65R14C 90/88T EUROVAN 2

GENERAL TIRE

175/65R14C 90/88T EUROVAN 2

175/65R14C 90/88T EUROVAN 2

3,970.00 ден

На лагер

3,970.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013039 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: