175/65R15 84H ALTIMAX A/S 365

GENERAL TIRE

175/65R15 84H ALTIMAX A/S 365

175/65R15 84H ALTIMAX A/S 365

3,490.00 ден

На лагер

3,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AAA10306 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: