175/65R15 84T ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

175/65R15 84T ROAD PERFORMANCE RI

175/65R15 84T ROAD PERFORMANCE RI

2,934.00 ден

На лагер

2,934.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014775 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: