175/65R15 84T UltraContact

CONTINENTAL
-10%

175/65R15 84T UltraContact

175/65R15 84T UltraContact

5,364.00 ден

Out of stock

5,364.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504313 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: