175/65R15 88T G-M All Season

LING LONG

175/65R15 88T G-M All Season

175/65R15 88T G-M All Season

2,460.00 ден

На лагер

2,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505485 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

LING LONG

Шара

G-M All Se

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: