175/70R13 82T ALT WIN 3

GENERAL TIRE

175/70R13 82T ALT WIN 3

175/70R13 82T ALT WIN 3

2,710.00 ден

Out of stock

2,710.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013758 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: