175/70R13 82T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE

175/70R13 82T ALTIMAX COMFORT

175/70R13 82T ALTIMAX COMFORT

2,600.00 ден

На лагер

2,600.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009385 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: