175/70R13 82T MP47 Hectorra 3

MATADOR

175/70R13 82T MP47 Hectorra 3

175/70R13 82T MP47 Hectorra 3

3,400.00 ден

На лагер

3,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500356 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: