175/70R13 82T Nano Energy 3

TOYO

175/70R13 82T Nano Energy 3

175/70R13 82T Nano Energy 3

2,960.00 ден

На лагер

2,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022235 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: