175/70R13 82T POLARIS 5

BARUM

175/70R13 82T POLARIS 5

175/70R13 82T POLARIS 5

3,270.00 ден

На лагер

3,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502792 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: