175/70R13 82T ROAD RI

RIKEN

175/70R13 82T ROAD RI

175/70R13 82T ROAD RI

2,510.00 ден

На лагер

2,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014227 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: