175/70R14 84T ALT WIN 3

GENERAL TIRE
-10%

175/70R14 84T ALT WIN 3

175/70R14 84T ALT WIN 3

2,763.00 ден

На лагер

2,763.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013759 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: