175/70R14 84T ALTIMAX COMFORT

GENERAL TIRE

175/70R14 84T ALTIMAX COMFORT

175/70R14 84T ALTIMAX COMFORT

2,980.00 ден

На лагер

2,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009532 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Comfort

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: