175/70R14 84T BRAVURIS

BARUM
-10%

175/70R14 84T BRAVURIS

175/70R14 84T BRAVURIS

3,753.00 ден

На лагер

3,753.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500094 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: