175/70R14 84T DX390

OUTLET 2021
DAVANTI
-15%

175/70R14 84T DX390

175/70R14 84T DX390

2,975.00 ден

Out of stock

2,975.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016808-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: