175/70R14 84T DYNAXER HP3

KLEBER
-10%

175/70R14 84T DYNAXER HP3

175/70R14 84T DYNAXER HP3

2,547.00 ден

На лагер

2,547.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007427 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: