175/70R14 84T ENERGY SAVER +

MICHELIN
-10%

175/70R14 84T ENERGY SAVER +

175/70R14 84T ENERGY SAVER +

6,255.00 ден

Out of stock

6,255.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006122 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: