175/70R14 84T ROAD RI

RIKEN
-10%

175/70R14 84T ROAD RI

175/70R14 84T ROAD RI

2,502.00 ден

На лагер

2,502.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016716 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: