175/70R14 84T WR Snowproof

NOKIAN
-10%

175/70R14 84T WR Snowproof

175/70R14 84T WR Snowproof

4,356.00 ден

На лагер

4,356.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017690 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: