175/70R14 88T ALLSTAR B2 XL RI

RIKEN
-10%

175/70R14 88T ALLSTAR B2 XL RI

175/70R14 88T ALLSTAR B2 XL RI

1,719.00 ден

На лагер

1,719.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014498 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Allstar 2 B2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: