175/70R14 88T S943 XL

TOYO
-10%

175/70R14 88T S943 XL

175/70R14 88T S943 XL

3,555.00 ден

На лагер

3,555.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020789 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S943

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: