175/70R14 88T TOURING 301 XL TA

TAURUS
-10%

175/70R14 88T TOURING 301 XL TA

175/70R14 88T TOURING 301 XL TA

2,502.00 ден

На лагер

2,502.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014497 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Toruing 301

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: