175/70R14 88T WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

NEXEN
-5%

175/70R14 88T WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

175/70R14 88T WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

4,094.50 ден

На лагер

4,094.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502157 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD SNOW G3WH21

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: