175/70R14 88T Wintoura XL

OUTLET 2020
DAVANTI
-15%

175/70R14 88T Wintoura XL

175/70R14 88T Wintoura XL

2,533.00 ден

Out of stock

2,533.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015856-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: