175/70R14 88T Wintoura XL

DAVANTI

175/70R14 88T Wintoura XL

175/70R14 88T Wintoura XL

2,980.00 ден

На лагер

2,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015856 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: