175/70R14C 95T CHRONO 2

PIRELLI

175/70R14C 95T CHRONO 2

175/70R14C 95T CHRONO 2

4,460.00 ден

На лагер

4,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008369-15 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

70

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: