175/75R16C 101/99R EUROVAN

OUTLET 2019
GENERAL TIRE
-50%

175/75R16C 101/99R EUROVAN

175/75R16C 101/99R EUROVAN

2,595.00 ден

На лагер

2,595.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005744-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Outlet

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

101/99

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: