175/75R16C 101/99R EUROVAN

GENERAL TIRE

175/75R16C 101/99R EUROVAN

175/75R16C 101/99R EUROVAN

5,190.00 ден

На лагер

5,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005744-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

101/99

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: