175/75R16C 101/99R EUROVAN

GENERAL TIRE

175/75R16C 101/99R EUROVAN

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.720 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005744 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

101/99

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

71

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.