175/75R16C 101/99R VAN CONTACT WINTER 8P

CONTINENTAL
-10%

175/75R16C 101/99R VAN CONTACT WINTER 8P

175/75R16C 101/99R VAN CONTACT WINTER 8P

9,189.00 ден

На лагер

9,189.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013826 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Тежински индекс

101/099

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: